Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt nem tudom...

Ha betegség miatt nem tudom megírni az utolsó két írásbelimet, az őszi érettségin (pótérettségin) azokat is újra kell írnom, amiket már megírtam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha a szóbelit leteszed, akkor azok érvényesek, ha meg nem, akkor ilyen esetben kérheted, hogy csak a szóbelit kelljen letenned ezekből. Soványmalac-vágtában nyújtsd be az igazolást és a kérelmet.

2013. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit írjak a kérelembe?
2013. máj. 14. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ingyenes pótló érettségit tehess ezekből a tárgyakból. (Nem pót, hanem pótló.)

Amiből megírtad, abból mehetsz most szóbelizni, de ha nem mész szóbelizni se, akkor külön kérni kel, hogy ezekből az írásbelit számítsák be.

2013. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
műtenek valószínűleg, tehát szóbelizni se fogok tudni. mi a különbség a pót és pótló között?
2013. máj. 14. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy a pótló létezik és benne van a vizsgaszabályzatban, a pót meg nem létezik, csak a GYIK-on, ahol viszont mindenre használják a javítótól kezdve a pótlón át az ismétlőig.


Ebben az esetben azt kell kérned, hogy számítsák be a már megírt írásbeliket. A műtét elég komoly ok, valószínűleg meg fogod kapni az engedélyt, ez az igazgató döntése.

2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!