Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írásbeli érettségin nem...

Ha írásbeli érettségin nem tudok részt venni betegség miatt, mi a teendő? A szóbelin húzhatok két tételt és az kiváltja az írásbelit, ha viszek orvosi igazolást?

Figyelt kérdés
Úgy rémlik, hogy ilyenkor nem kell fél évet csúszni az érettségivel, hanem van egy olyan lehetőség hogy szóbelin húzok két tételt és az adja meg az adott tantárgyból a teljes pontszámot. Emelt szintű történelem és középszintű angolról van szó.

2013. máj. 5. 21:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
akkor mindenki menne a háziorvoshoz hasmenéssel.
2013. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nincs. Ha nem mész el, akkor csak októberben vizsgázhatsz, vagy jövő ilyenkor.
2013. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%

Feltétlen menj el

Most lettél beteg?

Azért azt jelezni kell az iskoldának minél hamarabb

2013. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
És magyarra meg be tudsz menni?
2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
nem, csak ez a két tárgy játszik, megvan már mindenből az érettségim (tavaly májusban érettségiztem), csak javító vizsgákat teszek (újraérettségizem), amikért fizettem is elég sokat
2013. máj. 5. 21:49
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp menj be és próbáld meg. Ilyen hülyeséget még nem is hallottam, hogy két tétel kivált egy írásbelit. A pénzt már úgy sem adják vissza, úgyhogy menj be.
2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Addig még hátha jobban leszel. Ha nagyon súlyos azt az orvos/kórház igazolja ilyenkor lehet 2 tételt húzni szóbelin. Kérdezd meg az orvostól, hogy azért még elmehetsz-e érettségizni. Ha igen akkor muszáj menni.
2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Pedig nem is olyan nehéz tárgyak

Még addig simán tudsz készülni is

2013. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Hát az meg mit szóljon, aki matek meg magyar vizsga

után megy angolra meg törire

Nekik még sokkal nehezebb

2013. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg így van, viszont ehhez igazgatói engedély kell és nagyon nyomós érv. Egyik ismerősömnek külföldre kell mennie, továbbtanulás miatt, így a magyar érettségijén két - két tételt fog húzni. Viszont így, hogy már nincs tanulói jogviszonyod, nem tudom, hogy mi a teendő.
2013. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!