Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyen a földrajz házi...

Mi legyen a földrajz házi dolgozatom témája?

Figyelt kérdés
Holnapra kell beadnom egy földrajz házi dolgozatot, de semmi jó téma nem jut eszembe amiről írhatnék. Írnátok nekem párat? Olyat amit letudok írni min. két lapra.

2013. máj. 13. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Most így, semmi információ nélkül azt tudom ajánlani, hogy esetleg írj az éghajlatokról, erről a témáról rengeteget lehet írni, melyik éghajlaton milyen a talaj, a növényzet, az állatvilág stb.

Vagy kiválaszthatsz egy országot, amiről leírsz mindent: mezőgazdaság, ipar, éghajlat, népesség, főváros. Itt érdemes a kedvenc országodról írni, így még élveznéd is a feladatot. :)


Nincs valami kikötés, hogy miről kell írni?

2013. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tizedikes vagyok. Sajnos semmi kikötés nincs, a tanár azt mondta írhatunk akármiről csak földrajz legyen.

Köszi a tippeket. :)

2013. máj. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!