Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam ki a német...

Hogyan dolgozzam ki a német érettségi szóbeli témaköröket?

Figyelt kérdés

Ismétlő érettségit csinálok németből (már van érettségim csak javítani szeretnék rajta), viszont az iskolában ahová jelentkeztem érettségizni nem adtak ki tételsort, csak annyit mondtak, hogy az interneten megtalálható témakörök alapján készüljek fel.

A témakörök eléggé tágak, mit ajánlotok, hogyan dolgozzam ki őket? Elég ha a témakörökhöz a középszinthez megadott témákat kidolgozom? Ha jól tudom, 15 percet kell beszélni a tételről, kb. hány oldal legyen egy tétel kidolgozva?

A témakörök itt találhatóak: [link] Az itt megadott témakörökhöz tartozó "tételeket" az iskolák tovább szűkítik vagy ebből válogatnak?



2013. máj. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha már egyszer csináltad, tudnod kellene, hogy mik a követelmények.
2013. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna a kérdést akkor tudnád, hogy egy IDEGEN iskolában érettségizek és sajnos az iskolában csak annyit mondtak, hogy a központi témakörök alapján készüljek fel. A követelményeket tehát tudom, a kérdés arra irányult, hogy hogyan ajánlott kidolgozni ennyi tételt, illetve ha ezeket kidolgozom az elég lesz-e (az iskolák mi alapján állítják össze a tételsort). Gondoltam van itt olyan, aki szintén nem kapott tételsort csak körponti témaköröket és tőle szerettem volna tanácsot kérni nem pedig tőled.
2013. máj. 18. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a tételeket kötelezően egy az egyben veszik át
2013. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!