Ezzel minek mehetnék?

Figyelt kérdés
Jó estét! A matekot gond nélkül tudom, elég ha ott vagyok órán, jártam országos versenyre is, a kémiát is órán megértem, itthon elég egyszer átnéznem valamint szeretem is. Matekból, kémiából és töriből színötös vagyok, minden egyéb tantárgyból pedig ötösre állok. Így milyen szakmát javasoltok?

2013. máj. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően mi érdekel? Mi az, amit szívesen csinálsz? Csinálnál?
2013. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél kovács.
2013. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én legszívesebben valami mérnök-szerűség lennék. Pl: Anyagmérnök vagy Vegyészmérnök.
2013. máj. 16. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A Vegyészmérnökséget akkor javaslom, ha nem riadsz meg az életszagú problémáktól sem. Én is annak tanulok már 3. éve a BME-n és tényleg elég erős az elméleti oktatás, de itt a gyakorlatra is nagy hangsúlyt fektetnek. Például gyakran kell terveznünk vegyipari berendezéseket (reaktorok, bepárlók, hőcserélők, szűrők stb.) Ezeknek elég komoly elmélete is van, ami egy kicsit a fizikához hasonlító anyagrész de annál jóval vegyiparibb. Ha ez nem a te világod, az ELTE kémiát vagy gyógyszerészt javaslom.
2013. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!