Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kozmetikusok! Írnátok nekem a...

Kozmetikusok! Írnátok nekem a szakmátokról? Hogy hol végeztetek, megbántátok-e hogy kozmetikusok lettetek?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék elkezdeni egy kozmetikus okj-s képzést.Érdekelnének a dolgok amiken átmegy egy kozmetikus,és a vélemények,plusz még érdekelne az is ,hogy saját vállalkozásba hogy kezdtetek bele.Azt tudom,hogy igen nagy költségekkel jár.

2013. máj. 15. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Jövőre iszonyú drágább és hosszabb idejű lesz minden képzés, ráadásul sok dolgot össze is vonnak. De ha ezek után van kedved és pénzed rá, akkor vágj bele nyugodtan.

Nem értem ezalatt mit értesz: "Érdekelnének a dolgok amiken átmegy egy kozmetikus", de van elméleti és rengeteg szakmai rész, sok iskolánál ez mind egy helyen van. Ahol neked kell mestert választanod ott viszonylag könnyebb dolgod van, mert utána tudsz nézni, hogy ki-hogyan oktat.

Tanulni és gyakorolni rengeteget kell, főleg a kémiára kell majd ráfeküdnöd, meg a fizikára.

A kezdés iszonyú sok pénzbe kerül, meg kell venned rengeteg krémet, gépeket, kezelőágyat, kell helyet bérelned (ha van sajátod akkor szerencsés vagy), rengeteg engedély, stb. Jelenleg az egyéni vállalkozás havi költsége főállásban 50 000 Ft.

Írhatsz privit, ha van még kérdésed a szakmával kapcsolatban.

2013. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!