Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt vágjátok, hogy az idei...

Azt vágjátok, hogy az idei középszintű kémiában két emeltszintű feladat is volt? kihez lehet ilyenkor fordúlni?

Figyelt kérdés
felháboritónak tartom, ezért szeretném szóvá tenni hivatalosan is. hova fordúljak?

2013. máj. 16. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik volt az? Egyiket sem tartottam különösebben nehéznek.
2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Most ez a trendi, hogy ha nem tudunk megoldani egy feladatot az érettségiben, akkor puffogunk, hogy majd jól bejelentjük a megfelelő fórumon? Nem lehetséges, hogy normálisabban fel kelet volna készülni az éretségire?


Fejtsd ki, kérlek, részletesen, hogy melyik feladatok és miért nem voltak középszintűek.

2013. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Silber ***** válasza:
Lehet csak én vagyok expert, de egyetlen túlzottan nehéz momentumot sem láttam a középszintű érettségiben. Melyekre gondoltál?
2013. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de ha a kérdező nem tudja konkrét példával alátámasztani az állítását, akkor ez mégiscsak értelmetlen puffogás. És eléggé úgy tűnik, hogy nem nagyon tudja alátámasztani, különben nem csak kiírta volna kérdést, aztán eltűnik a sunyiba.
2013. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mire gondolsz, mert én emelt szinten voltam, de bárkinek is szólsz, nem fognak vele foglalkozni. Szinte minden évben van valami botrány, hogy 2 értelmű a feladat, de hozzá a megoldókulcs csak 1 helyes választ ad, vagy a szinthez képest túl nehéz a feladat, de egyszerűen nem foglalkoznak vele. Elvileg több száz tanárnak kéne emiatt írnia a megfelelő szervekhez, ami a 2 évvel ezelőtti német érettségin meg is történt és mégsem lett belőle semmi. Sajnos el kell fogadni. Egyszerűen lesz@rják.
2013. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kutyák!
2013. máj. 16. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Kutyákról kellett írni kémiából? Nem mondod? De szerintem az emelt szinten sem anyag.
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bioszra ültél be véletlen.
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik volt az? Szerintem semmi emeltszintű dolog nem volt...
2013. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!