Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2,2 átlaggal megbuktathatnak-e?

Yonigga kérdése:

2,2 átlaggal megbuktathatnak-e?

Figyelt kérdés
irodalomból 2,2 re állok az összes tz egyes de ennek ellenére meg van a 2,2.

2013. máj. 19. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen. A törvény azt írja elő, hogy a tanár értékel, és azt is, hogy az évközi érdemjegyek alapján, de hogy pontosan hogyan vegye figyelembe őket, az nincs leírva. Sehol nincs benne olyan, hogy átlagolni kell. Ő dönti el, hogy milyen súlyuk van a témazáróknak. Én pl. gondolkodás nélkül megbuktatnálak, ha minden témazáród elégtelen. Pláne irodalomból, ahol még direkt dolgozni is kell, hogy valaki ilyen rossz jegyeket szedjen össze.
2013. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beszéltem a tanárral azt mondta még lesz 1-2 jegyen szerintem ha megakarna buktatni akkor nem mondana ilyet
2013. máj. 19. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
jézusom 2,2 kettőre buktatni? hűt nem szívesen ismerném azt a tanárt... o.O
2013. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt külön olyan is, hogy nem csak az összesnek, hanem külön a tz-jegyeknek is el kellett érni az egy egész nyolcvan valahányas átlagot.
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztatóan hangzik, akkor kapd össze magad nagyon!
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

itt nem az átlag számít. ha a témazáróid mind egyesek, azért az elég húzós. azt jelenti, hogy konkrétan nem tudsz semmit. nálunk van olyan tanár/tantárgy, ahol egy témazáró háromszoros súlyú, míg minden más jegy csak egyszeres - egy ilyen rendszerben átlag szerint is buknál szerintem.

ha meg mondta, hogy lesz még jegyed, akkor szerintem baromira kapd össze magad. ezen látszik, hogy nem akar direkt buktatni, de jó lenne, ha látná, hogy kicsit is érdekel téged, hogy ne bukj meg.

2013. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!