Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lámpalázas vagyok, mit tegyek...

Lámpalázas vagyok, mit tegyek szóbeli érettségin, hogy kevésbé legyen kínos a helyzet? 18/L

Figyelt kérdés
hova nézzek, meg ilyenek.. nem tudom másoknak mi szokott segíteni, hogy kevésbé izguljanak..
2013. máj. 20. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

én annyira izgultam szóbeli érettségin, hogy kimentem, pedig nem is az én nevemet mondták, leültem a tanári gárda elé, pakolgattam az atlaszomat, mire az ötödik felszólításnál hallottam meg kb, hogy menjek vissza mert nem én jövök. kissé beégtem :D:D


ettől még maxpontos lett a feleletem utána.

2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nekem kisérettsgéin az volt, hogy jól felidegesített pár barátom előtte meg anyáék is, tata majdnem meghalt akkoriba. És tulajdonképp kisebb bajom is nagyobb volt egy kis feleletnél. Így felse tűnt és túl voltam rajta.


Egyébként az a legjobb, hogyha úgy fogod fel mintha egy felelet lenne és csak a szaktanárral aki feleltet kell foglalkozni és kikell zárni másokat. SZerintem ez a legjobb.

2013. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.-es vagyok fogd fel úgy mint egy feleletet
2013. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz kínos

Általában kedvesek

Az a legjobb, ha jól felkészülsz

Akkor nem fogsz annyira izgulni sem

2013. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóbeli előtt én is izgultam, nem is kicsit. Aznap az első csoport voltunk. Egy csoportba nálunk 5 ember volt és az 5 ember közül én feleltem legutoljára (én kezdtem legkésőbb). Így végigültem lényegében 4 ember feleletét, miközben nem kellett semmit csinálnom. Na, én ott nyugodtam meg. Láttam, hogy a tanárok jó arcok, sokat segíteni és már én sem aggódtam.


Tényleg nem kell félni. Utólag belegondolva az írásbelik nehezebbek voltak, mint maga a szóbeli. (de az írásbelikre is utólag visszagondolva könnyűek voltak:D)

2013. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz kínos. Hidd el, a vizsgáztatók elég sok lámpalázas jelöltet láttak már az évek során, és fogják tudni kezelni a helyzetet, és segíteni fognak. Nyugodtan nézzél a kérdező tanárodra, neki kell elmondanod.
2013. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz kínos, a tanárikart úgy is ismered és tudod,hogy mik a feleltető tanár elvárásai.
2013. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!