Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne jó...

Szerintetek mi lenne jó párosítás a földrajzzal? Van értelme?

Figyelt kérdés
Mától lehet szakirányt választani és fogalmam sincs mihez kezdjek. Földrajz alapszakra járok ( tudom , elég sz*r nem érek vele semmit blabla) és eddig úgy gondoltam felveszem a filozófiát és földrajz-filozófia szakos tanár szerettem volna lenni. De ilyen opció nincs. Igazából felvenném a törit de a földrajz is egy rémálom és nem tudom mire számíthatnék:S Szerintetek? Vagy esetleg biosz-földrajz ? Kémia, fizika, magyar, matek ,angol kilőve. Még fel lehet venni olyat ,hogy üzleti kommunikáció stb de ezek annyira nem érdekelnek.

2013. máj. 21. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is föcitanár szeretnék lenni, mellé a törit választanám. Szerintem a töri illik jól hozzá vagy esetleg ahogy te mondtad a biosz. Az is illik hozzá :)
2013. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

A biosz is megy hozzá

Meg a töri is

2013. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

A mi föci tanárunknak is a másik szakja

a biosz (meg a filozófia) volt-

2013. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)) de ha valaki csak úgy második szakként felveszi törit/bioszt akkor nem kell mindent megtanulnia mintha rendesen alapszakon lenne ugye?:)
2013. máj. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!