Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg azt, ami...

Hogy tanuljam meg azt, ami nem érdekel?

Figyelt kérdés
Ami érdekel, azt tanulnom sem kell, kitűnő vagyok belőle(matek, fizika, angol, info). Ezekből 5-ösön kívül nincs is más jegyem. Viszont ami hidegen hagy(magyar, töri), azt képtelen vagyok megtanulni, hiába ülök egész délután fölötte, semmi nem marad meg belőlük. Annyira untatnak, annyira mást csinálnék tanulás helyett... De nem lehet, mert töriből meg irodalomból is kell minimum egy 2-es, hogy ne bukjak meg. De még 2-esre sem tudom sokszor megtanulni ezeket. Mit tegyek? Nem akarok megbukni:(

2013. máj. 21. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
köss valami olyant hozzá, amiről eszedbe tud jutni, pl. én úgy úgy szoktam hogy: monduk egy évszám. 1484. van benne kettő 4es 4+4 az nyolc. régebben történt ezért 1000. és nem 2000. néha rímel is .ja meg a PISKAAAA :DD de csak mértékkel és óvatosan. de ez mindd tanárfüggő, van hogy füzetből puskázok, van hogy sehogy, . lényeg hogy köss mindenhez ligikát. fényképezd le magadban a füzetet.
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
köss*
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
puska*
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és egyél előtte almát, és igyál vizet (tanulás előtt) akkor jobban "fog" az agyad.
2013. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem valamit tudtam segíteni :)
2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!