Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha duplázással az angol...

Ha duplázással az angol középszintű érettségit viszem egyik tárgyként, a felsőfokú nyelvvizsgámért még kapok pluszpontot?

Figyelt kérdés
Tehát Btk.-ra vihetem az angolt a magyar mellett, kérdésem, hogy nem oltja-e ki egymást a kettő: közép angol érettségi és a felsőfokú nyelvvizsga.

2013. máj. 22. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


Izé… Igen. Várjá…


Erről szokjatok le, hogy egymás után feltesztek egy kérdést és annak az ellentettjét! A tököm tele van már komolyan az ilyenekkel. Elolvastam a kérdést a főoldalon, egyből tudtam, hogy IGEN. Aztán végig olvastam itt a megjegyzéssel együtt, egyből tudtam, hogy NEM. Aztán leesett, hogy valami nem stimmel. Szóval az első kérdésedre az a válasz, hogy IGEN ugyanerre a kérdésedre, mikor másodjára teszed fel, az a válasz, hogy NEM.


És elmész te a fenébe!

2013. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
???:DDD
2013. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

A középfokú angol érettségiért nem kapsz plusz pontot, akkor sem, ha az érettségi eredmény duplázását választod. Csak a felsőfokúért kapnál, ha az 45% felett van)

A felsőfokú nyelvvizsgáért szerintem jár a 40 pont.

2013. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3, azt nem is kérdezte a kérdező, hogy többletpontot kap-e középszintű angolért, csak azt, hogy attól még, hogy angolt visz, kap-e nyelvvizsgapontot.
2013. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es : Válaszod is van?
2013. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak olyan van mint a tiéd, ezért inkább meg sem szólaltam.
2013. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan megfogadtam, hogy hagyom a francba, mert ilyen stílusú vitába nem szívesen szállok be, de a kérdező kedvéért:

Én is kerestem, a plusz pontok rendszerében a nyelvvizsgáért járó pontokat. A tavalyi tájékoztatóban még az volt, hogy ha ugyanabból a nyelvből felvételizek, akkor nem jár a plusz pont a nyelvvizsgáért. Most ezt már nem találtam meg, ezért posztoltam ki a tájékoztatót. De jobban jársz, ha megkérdezed közvetlenül a felvi.hu-n.

2013. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jogos a kérdés.. egy még biztosnak tűnik: egy középfokúért 28 pontot kapok. most lesz egy másikból normál érettségim, de még nem tudom a végét...az biztos, hogy nyelvre nem adnak negyvennél többet.


szerintem.

2013. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van egy kalkulátor. Ott szépen ütögesd be az eredményeidet, meg a szakot is. Ha olyan szakot jelölsz, ahol elég az angol középszintű érettségi és az emelt érettségid magyarból lesz, akkor beszámítja a kalkulátor.
2013. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hi! Én vagyok a kérdező, az első válaszadón jót nevettem, jelentem, nem megyek a fenébe. Közben utánakérdeztem, így mindenki okulására!

- van középszintű angol érettségim, viszem is a pontokat belőle (nem pluszpont, csak az eredményért járó pontot)

- de ettől függetlenül a felsőfokú angol nyelvvizsgámért is viszek plusz 40 pontot, tehát baj nincs

2013. máj. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!