Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A SZEGEDI ORVOSIS gólyatáborra...

A SZEGEDI ORVOSIS gólyatáborral kapcsolatban tényleg igaz, hogy ha nem akarok sokat inni, "lenyomják" a torkomon az alkoholt, és " meghánytatnak"?

Figyelt kérdés
Csak egyik ismerősöm tavaly volt gólya,és ilyen sztorikat mesélt,nem tudom,h tùlzott-e,vagy tényleg elvárják az ottani emberek,h részegek legyünk egész gólyatábor alatt? Mert ha igen,inkább nem is megyek. Nem szeretem,ha kényszerítik az alkoholt...és a hányáshoz sincs hangulatom. Bulizni persze szeretek,de normális mennyiségű alkohollal,amennyitől még vidám maradok.

2013. máj. 22. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem megyek gólyatáborba, pont ezért. minden szakon vannak elborult idióták, akiket megcsap a buli szele, és nem bírnak fékezni.
2013. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te is orvosira jössz? :) Csak azért gondoltam h megyek,mert budapesti vagyok,és szegeden nem ismerek senkit + nem leszek koleszos se,és valami ismeretség mégiscsak jól jönne. ( már ha egyáltalán felvettek..)
2013. máj. 22. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis hogy képzeled? lefognak tölcsért raknak a szádba és beleöntik?...
2013. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért használtam idézőjelet,mert nem szó szerint értettem. De szerintem a legtöbben értik,h mire gondoltam.
2013. máj. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!