Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy Műszaki menedzser alapszak jobb?

Figyelt kérdés

A győri Széchényin jelöltem meg első két helyen ezeket a szakokat. Győrben el lehet helyezkedni velük?

Angol vagy német nyelv szükségesebb hozzá? Melyiket érdemesebb tanulnom?

Válaszokat előre is köszönöm!


2013. máj. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is itt tanulok (mérnökinformatikát). Véleményem szerint egyiket se. A műszaki menedzsert talán nem kell részletezni, egyik legnagyobb büfészak. Semmi értelme. A gazdinfó egy fokkal jobb, de túl sok értelme ennek sincs. Informatikát alig tanulnak, nem nagyon értenek hozzá. Ugyanez a gazdasági oldalról is elmondható. Egyébként azzal a kevés informatikai tárgyukkal is csak szívnak állandóan, mert a programozás annyira nehéz dolog... Közben meg nevetséges szinten kell tanulniuk azt is.
2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Most már nem tudok mit tenni, ezeket jelöltem meg, de hozzáteszem azt is, hogy nem bánom. Érdekel más véleménye.

Amit olvastam róluk, az nekem tetszett, majd kiderül(vagy nem), hogy élesben milyen. Ha netán felvennének, akkor az Audiban el lehetne vele helyezkedni?

A következő 2 helyen felsőfokú szakképzést jelöltem meg (gazdélkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing), azt sem bánom, ha oda vesznek fel.

2013. máj. 23. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Audiba elég egy ilyen fokú végzettség. Én úgy tudom az Audi erősen megköveteli a német nyelvtudást. Nélküle nem nagyon állnak veled szóba. De lehet ez csak a relevánsabb munkák esetén van így (például mérnök), szóval nem biztos, hogy ez a te esetedben is fent áll, de elképzelhető.
2013. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!