Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok belépni E-felvételir...

Nem tudok belépni E-felvételire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még februárban beregisztráltam felvi.hu-n, mivel elektronikusan szerettem volna beadni a jelentkezésemet (végül papíron adtam be). Kaptam is e-mailt, hozzá biztonsági kódot, meg az azonosító számot. Ma próbálnék belépni e-felvételibe, mivel megjött a regisztrációs csomagom, és nem engedi. Beírom az azonosítót, meg a születési évemet, és azt írja ki, hogy "Rossz felvételi azonosító számot vagy születési dátumot adtál meg.".

Pedig az e-mail-ből másoltam ki a kódot, meg a születési dátumom azért csak tudom...

Mi a teendő? Járt már így valaki és mit tett?


2013. máj. 23. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt az e-mailt használd, amit a papír alapú jelentkezésnél adtál meg.

Ha a felvételi jel. lapon található azonosítót használtad, akkor nem értem miért nem engedi. Próbáld meg úgy, hogy nem vágólappal másolod be a bizt. kódot, hanem gépeld be, hátha.

Amikor a sima felvi.hu-n lépsz be, akkor a felhasználónevet és jelszót kell beírni. Ha ezzel meg vagy, akkor e-felvételi---> és már csak a bizt. kódot kell beírnod.

2013. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!