Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek ez már csak...

Ti szerintetek ez már csak rosszabb lehet vagy megjavulhat a hozzáállásom? /tanulás/

Figyelt kérdés
Általánosba alig kaptam 3-ast... kitűnő voltam végig és szerettem iskolába járni, alig hiányoztam... de most egy egész erős gimibe járok és utálom, na meg a jegyek se olyan híresek.. eléggé ideges vagyok miatta, de nem megy, valahogy nem tudom megtanulni azt amit kellene.. szerintetek még lehetek megint jó tanuló?
2013. máj. 23. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik a dolog. Ha akarod, van szorgalmad, akkor lehetsz, persze.
2013. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam..Utáltam a közeget, a tanáraimat elég elit suli volt..Aztán mire rájöttem, hogy hoppá talán nem is velem van a gond már későn volt átmennem..Szóval végre leballagtam és azt hiszem mindent elárul, hogy matekból végig hármas voltam most pedig írtam egy ötös érettségit..Nem is ezzel van a baj, de az önértékelésem teljesen lement a nullára, sőt volt olyan időszakom. hogy lógtam a suliból, amire persze nem vagyok büszke de egyszerűen nem találtam meg önmagamat ott. Szóval VÁLTS sulit kérlek! Hidd el ha tényleg értelmes vagy akkor egy nagyon jó érettségit tudsz írni egy fokkal könnyebb suliban..Jobban fogsz teljesíteni, lesz motiváció, én váltanék a helyedben

2013. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!