Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet e jelentkezni gimiből...

Át lehet e jelentkezni gimiből gimibe félévkor? Egy nem oylan jó gimiből nagyon jó gimibe?

Figyelt kérdés
ezt ugy értem h például egy Berzsenyi féle gimnáziumba át lehet e menni félévkor ugy hogy a Berzsenyiben televannak az osztályok...meg kell várnom azt h elmenjen valaki év közben és csak akk tudok átjelentkezni vagy pedig félévkor is át lehet menni? (4,8-as tanuló vagyok...)

2013. máj. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt kb 10 berzsenyi gimnázium van az országban, így nem tudom melyikről van szó

de szerintem átvesznek, csak néhány tantárgyból szintfelmérő vagy különbözeti vizsgát fognak íratni veled, és ha az sikerül, valószínűleg átvesznek

2013. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen a Radnótira gondoltam.... Ami keszin van az ország 36. legjobb gimije és ezekszerint csak egy szintfelmérőt kell irnom? még akk is ha fullon van az osztály?
2013. máj. 23. 21:38
 3/4 reptoid ***** válasza:

Minden ilyen esetben az igazgató dönt egyesével. Biztosan be fog hívni téged meg a szüleidet is beszélgetésre, aztán majd a személyes benyomása alapján eldönti, hogy átvesz-e. Erre nincs semmiféle szabály, hogy kell-e írni szintfelmérőt, kell-e felelned stb. Az is lehet, hogy kell, az is lehet, hogy nem.

Az igazgatója múlik az egész, ha úgy látja, hogy "hasznára lennél" a sulinak, akkor átvesz, ha nem sikerül megnyerned, akkor nem.


Bármikor bemehetsz az igazgatóhoz, nem muszáj félévkor, gondolj pl. azokra, akik évközben elköltöznek, azok sem várnak egy félévet a tanulással.

2013. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van... Csak az nem játszik közbe h pl tele van az osztály és átvenne de nem tud mert tele van az osztály, ilyen lehetőség van nem? Vagy pedig mindenhol van ilyen h elmennek év közben? nem tudom nem váltottam még nagyon iskolát csak egyszer de az nagyon rég volt es azért egy általános más mint egy gimnázium...Főleg hogy a gimi az télleg full jo..Szóval a létszámtól függ a dolog nem? h van e helye az adott osztályban vagy nem....
2013. máj. 25. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!