Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy- vagy többágyas koliszobáb...

Egy- vagy többágyas koliszobában jobb lakni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
1 ágyasban nem kell mások horkolását hallgatnod.
2013. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ágyas azért jó mert nem kell másokhoz igazodnod, nem zavarnak téged, és te sem őket. Viszont ha társaságra vágynál akkor rossz lehet.

Én amikor kollégiumba mentem 11. osztályos voltam, költözés miatt lettem koleszos mert nem akartam már arra a másfél évre otthagyni a sulit.

Nekem ott nem volt ismerősöm. Akkor először egy olyan 3 ágyas szobát kaptam ahol egyedül lehettem, csak hogy szokjam a helyzetet, és ne érezzem magam rosszul idegenek mellett főleg így hirtelen.

Aztán amikor összebarátkoztam pár kollégistával, akkor kértem hogy tegyenek be egy másik szobába ahol csak ketten laktak és így lettünk ott 3 an. Majd amikor 12. es lettem akkor jött hozzánk egy új srác, elég rendes, normális gyerek volt és amikor összehaverkodtunk akkor jött át hozzánk. Igaz ő nem volt egyedül a szobájában, de átjött hozzánk mert velünk jobban kijött mint az akkori szobatársával. Nem volt rossz a többágyas ha már kialakult a baráti társaság. De amikor jött az érettségi, akkor beköltöztem egy két ágyasba, mert azt testvéreknek, meg egyetemistáknak tartották fenn azokat a szobákat főleg azoknak akik csak alkalmanként jártak be a kollégiumba, így arra az időre odamentem át. Hogy ne zavarjanak.

2013. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondjuk engem az egyetemi koli erdekelne de koszi a valaszokat :)
2013. jún. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!