Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hol jobb lakni és...

Szerintetek hol jobb lakni és miért?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol jobb lakni, Pesten vagy vidéken? És miért?

2013. márc. 5. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Most Pest alatt Pestet erted, vagy Budapestet?


Pesten egyebkent 2 normalis kerulet van ahol jo lehet lakni, a budai oldal viszont kiraly ugy ahogy van.


Budapesten szerintem jobb, van mit csinalni, sokfele impulzus er.

2013. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Egy pörgős fiatalnak csakis Pesten, ahol a lehetőségek tárháza szinte végtelen, de például gyereket nevelni szerintem jobb vidéken.
2013. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én konkrétan Pestre gondoltam, de lehet egész Budapest is. A lényeg, hogy előnyökre, hátrányokra lenne szükségem.
2013. márc. 5. 16:15
 4/5 anonim válasza:

#2 egyetértek.

én sok helyen laktam már, hatévesen a belvárosban is, de nincsenek szép emlékeim. nagyon meleg volt büdös és iszonyú hangos. Kertvárosban is laktam igaz társasházban, az 1 fokkal jobb volt, de a legjobb, egy fövároson kívüli település. szinte ott töltöttem eddigi életem legnagyobb részét. Óriási kert, csendes környék, erdök, mezök, friss levegö, nyulak, szarvasok, fácánok stb.

De természetesen munka és tanulás szempontjából Budapest jobb.

2013. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barbara1 válasza:
Csakis pest
2020. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!