Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat lógok suliból...

Nagyon sokat lógok suliból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy hete folyamatosan lógok a suliból,nincs kedvem bejárni,tanulmányi eredményem átlagos,unatkozom órákon,suli helyett inkább itthon gépezek vagy alszom,semmi motivációm nincs arra, hogy tanuljak.

A szüleim nem tudnak erről.

Kérlek segítsetek "mert így nem lesz belőlem semmi"?


16f


2009. okt. 5. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem lesz belőled semmi.

Mit csinálj? Komolyan kérdezed? Menj suliba, tanulj, ne átlagos legyél, hanem jó, az átlagossal mehetsz betanított munkásnak.

2009. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha gimiröl van szó, legalább azokra menj be, ami érdekel...

Én matek, fiz, töri, infóra mindig bejártam, most 2.éves gépész vagyok! Nem segített volna sokat pl., ha tudok verset, vagy mondatokat elemezni :)

2009. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valahogy már ez sem tud meggyőzni :(
2009. okt. 5. 10:16
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én azt sem tudom hogy mi "leszek ha nagy leszek"

matek info-ból jó vagyok,de már az se tud lekötni

angol/németből is van már középfokú nyelvvizsgám

és hogy csináljam ezt meg hogy csak azokra menyjek be ami érdekel?egy idő után sajna összejönnek a hiányzások...

2009. okt. 5. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:

itt nem meggyőzni kell téged hanem segiteni!

nah figyu énsem járok be sok orára(jo mondjuk én fősulira járok de azis számit,csak az a különbség hogy én melo miatt :) )szoval mindig tudd az anyagot ha csak otthon tanulod meg az sem baj nem muszály bejárnod ha megkérdezed atöbbiektől mikor lesz doga és mit kell rá tudni arra az egy orára bemész megirod a dogát minimum 3-4esre és fasza gyerek leszel...viszont vigyázz mert már az 5. hiányzás után nekem elment egy levél a szüleimnek hogy hiányoztam és majdnem gáz lett belöle...meg azt gondolom tudod hogy az orák 10%ára aki nem megy be azt automatikusan buktatják ha továbbra se megy kirugják!!!!de a tanulás nagyon javaslom mert akkor a tanárok szemében sem leszel senki!!...mondjuk ugy hamarabb megértették nekem is hogy arra nincs idöm hogy ott üljek a többiekkel de megtanultam az anyagokat az utazás alatt és soxor ha hiányoztam nemis irták be vagy ha bementem elnézték hogy aludtam orán!!!jah amugy érettségire se tanultam csak átolvastam elötte :D

2009. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bejársz a suliba vagy nem, nem a te döntésed. Ez a kötelességed! A szüleid meg fogják előbb-utóbb tudni mivel az iskola hivatalból értesíti őket. Mivel ők tartoznak felelősséggel érted, így le is csukhatják a szüleidet, ha te nem jársz be a suliba, te pedig állami gondozásba mész erre az időre. Ott pedig nem lesz internet és majd motiválnak ne félj! Inkább becsüld meg magad és ha már tanulni nem is akarsz, de legalább járj be a suliba. Te mit szólnál ha a szüleid úgy döntenének, hogy holnaptól nem járnak dolgozni és nem tudnának neked ruhát, cipőt, kaját venni? Gyanítom nem tetszene. Szedd össze magad!
2009. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés! Kapd össze magad, és menj iskolába. Így előbb-utóbb kirúgnak. Hogy fogsz így valamilyen végzettséget szerezni? Esélyed sem lesz a rendes munkára. Embereld meg magad, és tegyél a saját érdekedben. Így még egy rendes lány sem áll szóba veled, ha ilyen semmikellő vagy! Mit gondolsz mennyi időbe telik, amíg a szüleid rájönnek a lógásokra???
2009. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még 1: Menj el orvoshoz, mert kb. 250 igazolt hiányzást szedhetsz össze:)

Én mindig 200 felett voltam, és mégis lehet, hogy lesz belőlem valami! (2.gépész)

2009. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek főleg gépész társamnak :)
2009. okt. 5. 11:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem elégednék meg az átlagossal! Mondjuk én maximalista vagyok, mindenből kiakarom hozni a legjobbat, és addig küzdök érte, míg el nem érem. :) Szerintem ne lógj a suliból, mert otthon kiderül, meg könnyen összegyűlik a hiányzás, az anyagból lemaradsz, aztán majd alig tudod bepótolni. Nem hiszem, hogy nincs olyan tárgy, ami nem érdekel, nem motivál semmi...? Akinek nyelvvizsgája is van, nem lehet buta, és rájön, hogy suliban a helye még! ;)
2009. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!