Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti melyiket szeretitek jobban,...

Ti melyiket szeretitek jobban, a szorgalmi időszakot, vagy a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában jó esetben a szorgalmi időszak kicsit "lazább", így én azt.

Bár ebben a félévben leginkább a pokolba kívántam és már vártam a vizsga időszakot...

2013. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a vizsgaidőszakot szerettem jobban, mert akkor egyszerre csak egy dologgal kellett foglalkozni, és abban ól el lehetett mélyülni, és nem kellett egyszerre háromféle ZH-ra meg beadandóra készülni.
2013. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyári szünetet.
2013. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizsgaidőszak lazább.


Szorgalmi időszakban beadandók vannak, és úgy kell zh-kra felkészülni, hogy közben egyetemre kell járni. Eközben még valamilyen szinten rendszeresen is kell tanulni, legalábbis nekem egy fizika vagy egy matek úgy megy, ha heti egy órát nekiülök és megértem (akkor zh előtt egy-két nappal már nem megérteni, hanem gyakorolni kell csak).


Aztán, akár 6-14. hét közötti 20 zh után vizsgaidőszakban hallgathatom, hogy de furcsa, hogy lógathatom a lábamat. :D


Viszont szorgalmi időszakban gyorsabban telik az idő.

Nem szeretek otthon lenni, kell valami, pl. egyetemre járás vagy programok. Első ugye nincs, második azért nem lehet, mert azért tanulni mindenképp kell, ha nem is olyan sokat, mint a "sokvizsgásoknak".

2013. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakot. Szorgalmi időszakban be kell járni gyakorlatokra, készülni kell laborokra és ezek mellett kell megírni a zh-kat. Vizsgaidőszakban eldöntöm, hogy mennyi időt szánok egy vizsgára, nekiülök, megtanulom és jöhet a következő. Úgy osztom be az időmet, ahogy akarom. Ráadásul délelőtt tudok a legjobban tanulni, és ha délelőtt laboron vagyok, akkor szorgalmi időszakban este fáradtan már nem megy annyira.
2013. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!