Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan középiskolai matek...

Olyan középiskolai matek könyvet szeretném, ha ajánlanátok, amivel fel tudok készülni. Rég tanultam, és alapos jó könyvre lenne szükségem. Ajánlanátok nekem ilyet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
mire szeretnél felkészülni?
2013. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emelt szintű érettségi.
2013. máj. 28. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
youtubeon van egy srác, aki rengeteg videót készített emelt érettségivel kapcsolatban, azokat nagyon ajánlom. nem könyv, de eléggé interaktív:)
2013. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem mindenképp,bár nem tudom mit keressek pontosan, de azért továbbra is kellene az a könyv, mert szeretnék látni tartalomjegyzéket is.
2013. máj. 28. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Sokszínű matematika + a háromkötetes feladatgyűjtemény (sárga, zöld, kék). A videók tényleg jók, http://www.youtube.com/user/HunDigitalSquirrel
2013. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az elottem levo kommentelővel értek egyet. A sokszinu matematika nagyon jo kotet. Amugy az a par video amit a srac feltett a szobelire valo keszulesben segithet, de sajnos bőven nem eleg ahhoz, hogy egy emelt szintu matekot jol meg tudj irni.
2013. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is pont ezeket akartam ajánlani:) a háromkötetes feladatgyűjteményhez vannak cd-n megoldások is, szerintem nagyon hasznos:)
2013. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az infot!!! Hamarosan megveszem őket! :-)
2013. jún. 14. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!