Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egressy Béni szakközépiskola...

Egressy Béni szakközépiskola dráma szakáról vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen iskola? Szobelin miket énekeltetek/énekelnétek nem a népdalok közül hanem a más típusú dalok közül? Hányas átlaggal vesznek fel? Kell az angol mellett más nyelvet tanulni? Ha angol alapfokú nyelvvizsgám van azzal több esélyem van?

Vászukat előre is köszönöm! :)


2013. máj. 29. 19:19
 1/4 anonim válasza:

Őszinte leszek. A közismeret oktatás nagyon alacsony szinten megy, inkább visszafejlődik az ember... Sok diákot vettek fel csekély tudással(közismeretből), mert zenéből tehetségesek. A színész oktatás nagyon új keletű az iskolában, de nem tudom milyen nívójú.

Nem kell más nyelvet tanulnod, ha az angolt jelölöd meg, angolos csoportba kerülsz.

agyilag zokni lettem ez alatt a pár év alatt

Tudom, ezt későn írtam (valószínű már elhelyezkedtél egy iskolában), de ha ide felvettek, ne lepődj meg, sok a roma(nem vagyok rasszista, de azért jó tudni).

Tele van drogosokkal.

2013. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem késtél a válasszal mert Szeptemberbe megyek 8.-ba! :)
2013. júl. 27. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a csepeli?
2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3, igen ez a csepeli

Valakinek van infoja a sulirol? Kozosseg, ilyen altalanos kerdesek.;)

2017. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!