Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz szóbelire mennyire...

Emelt biosz szóbelire mennyire részletesen kell a genetika?

Figyelt kérdés
Olyan is előfordulhat, hogy valamelyik öröklődést kell mondjuk egy általam kitalált példán levezetni, vagy ilyesmi feladat? Vagy mennyire részletesen kell tudni ezt az anyagrészt?

2013. máj. 29. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam szóbelin, de van olyan, hogy pl. genetikás feladatok kell ott helyben megoldanod. És szerintem az elméleti részét is elég részletesen kikérdezik, én úgy vettem észre, hogy elég "közkedvelt" téma az érettségin.
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óhh. :S Köszi a választ!:) Én sajnos nem igazán tudom, hogy hogyan zajlik az emelt biosz, csak tanulok mindent amit lehet... Te tudnál valami pontosabbat mondani?
2013. máj. 29. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rakás kérdés volt már erről, többek között ma is kettő. Használd a keresőt.
2013. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem néztem, hogy milyen kérdések vannak, mert hozzászoktam, hogy a környezetemben csak én nem tudom, hogy az emelt biosz és kémia, hogy zajlik. (Mivel az ismerőseim egyike se tesz ilyeneket.)De akkor megnézem.
2013. máj. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!