Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisalföld Volán -> büntetés?...

Kisalföld Volán -> büntetés? Lent részletesen.

Figyelt kérdés
na szóval...elég hülye voltam, tudom..ilyen választ nem is szeretnék kapni. októberben lejárt a diákom, felnőttoktatásban tanulok, nem jár diák. gondoltam úgysem vagyok öreg..diáknak nézek ki...használom tovább..nem is volt gond belőle. eddig. elmentem az egyik barátnőmhöz busszal, diák jegyet vettem. oda felé nem is volt gond..haza felé..hát jöttek a kedves ellenőr bácsik..kérték a diákomat, odaadtam..mondta h nem érvényes. erre én: tudom, de még nem kaptuk meg az érv. matricát, most kapjuk meg vmikor, mert késik. írta a csekket, 8000 ft. a kérdésem: mi van akkor, ha nem fizetem be?? hogyan trükközzem ki őket? a szem.ig. számom le van írva, viszont a régi címemet írta le. segítsetek :/
2012. nov. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákod megvan még? Miért nem veszel a neten egy érvényesítő matricát? Meg kellett volna vele "egyezzél" úgy max. megúsztad volna 3 ezerből. Innen már kérdéses hogy lehetne.
2012. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megvan, igen. és hol tudok venni?
2012. nov. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!