Érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés
Igaz, hogyha az írásbeli jól sikerült, például legyen 90%, viszont szóbelin egy szót sem tudsz hozzászólni a témádhoz, akkor érvénytelennek veszik az egészet, hiába van meg a kettes, vagy akár a hármas még így is? Az érettségi bizonyítványt sem adják ki?
2013. máj. 30. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érvénytelen, hanem egyes, ezt írják be, és hangosan fel is olvassák az érettségik átadásánál osztálytársaid előtt, hogy mindenki tudja.
2013. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy nem tudnál egy szót sem szólni?

ilyen jó eredménnyel én a helyedben tanulnék!!!

2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj nem, félreértettetek.:) Fél füllel hallottam erről, és nagyon elcsodálkoztam, mert azt gondolnám, hogyha megvan a kettes, akkor teljesen mindegy hány százalék a szóbeli, de természetesen tanulni akarok, mivel egyetemre készülök, csak gondoltam rákérdezek igaz-e, vagy megint két nagyon okos ember beszélgetett csak.:)
2013. máj. 30. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szólalsz meg a szóbelin, akkor NINCS MEG a kettes. Se a hármas. Rosszul nézed az egészet. Az érettségi szóbeli és írásbeli vizsgarészből áll, amelyekre nem adnak osztályzatot, csak pontszámot, és mind a kettőn el kell érni a 12%-ot. Ahhoz, hogy ezt valaki alulmúlja, nemcsak vészesen felkészületlennek kell lenni, de még életképtelennek is. A jegyet az összesített eredményből határozzák meg, tehát ha nincs meg a 12% valamelyikből, akkor nincs meg a kettes. Ez a játékszabály.
2013. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2013. máj. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!