Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettséginél ezt hogy...

Magyar érettséginél ezt hogy lehetne "fellebbezni"?

Figyelt kérdés
Szóval első feladatál 4 szó volt megadva, és négy helyre kellett berakni. Èrtelemszerűen-feladat is kikötötte- mindet felhasználva. Ez két pont. Nos, kettőt jól beírtam, de a másik kettőt felcseréltem. A javítási útmutató azt írja: hibátlan 2 pont, egy hiba 1 pont, több nulla. Na, valaki magyarázza már el nekem, hogy lehet ebbe egy qurva hibát véteni? Mert szerintem sehogy...értelemszerűen..ha felcseréled, az mindjárt két hiba. Nem tartom jogosnak, legalább az az egy hülye pont járna..vélemények, tanácsok? Köszi!
2013. máj. 30. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

Hibátlanul kiegészített mondat: 2 pont

Hibás vagy hiányos kiegészítés 1 hibával 1 pont.

Hibás vagy hiányos kiegészítés több hibával 0 pont.


Ott van, hogy hiányos. Magyarul gondolom ha érzelmek, érzetek kifejezése helyett csak érzelmek kifejezését írsz, de azt jó helyre, akkor az egy pont levonás. Miért, változtat a jegyeden valamit, vagy miért kell annyira ez az egy pont?

2013. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fellebbezni (azaz észrevételt tenni) csak akkor lehet, ha a javító tanár eltér az útmutatótól. Ilyenkor a megtekintés utáni napon kell benyújtani az észrevételt.

Ha úgy gondolod, hogy hibás a javítási útmutató, vagy ha esetleg valóban hibás, akkor nincs semmiféle fellebbezési lehetőség. Ha tényleg hiba van benne, akkor ezt a javító tanárok jelezni fogják a bizottságnak, és ilyenkor kiadhatnak egy módosítást.

2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èrtem, akk mindegy. Kössze. Csumizlak!
2013. máj. 30. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

háhá:D

erre én is emlékszem,hogy néztem hogyan lehet egy hibát véteni, én is felcserélem vmt..

2013. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sorstársam.:D
2013. máj. 31. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!