Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettséginél ugyebár a pontszá...

Érettséginél ugyebár a pontszámításnál felvan tüntetve a tanulmányi eredményeknél az idegen nyelv. Kötelező-e ugyanabból a nyelvből érettségizni amelyből nézetem az évvégi eredményt?

Figyelt kérdés
Lehet azt hogy oroszbol viszem a pontokat de angolbol erettsegizem pl?

2013. máj. 12. 11:38
 1/2 florabell ***** válasza:
Szerintem lehet eltérő.Legalábbis azt véve alapul, hogy kell egy természettudományos tárgy, amit beszámítasz tanulmányiként, de érettségit nem kötelető abból tenni, szerintem nyelvnél sem kell ugyanazt vinni, mint amiből vizsgázol.
2013. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkoztam el mert a tanár pikkel rám és akkor gondoltam hogy osztalyozot teszek meg elorehozottat es azt mar ugy se ő javitja + a másik nyelvnél meg ugye azért nem mind1 hogy 2 5-os v. 2 4-es
2013. máj. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!