Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálatok is vannak év végi...

Nálatok is vannak év végi vizsgák?

Figyelt kérdés

Ha vannak mikor, milyen tantárgyból, milyen típusú, és hány tételt kell tudni? Hanyadikosok vagytok? Elkezdtetek már tanulni?


Én kilencedikes vagyok, június 10-12., irodalomból szóbeli 16 tétel, töriből szintén, matekból írásbeli 90 perc lesz. Irodalomra és törire már elkezdtem, matekra nem.



2013. máj. 31. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban mindig vannak, hol írásbeli, hol szóbeli. Kilencedikben pl. 5 vizsgám volt, de 5-11. osztályos koromig mindig vizsgáztam.
2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetem, most épp szerves kémiát tanulok, 80 tétel.
2013. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt anno, szinte mindenből, írásbelivel, szóbelin 20-30 tétellel. Nem volt kellemes, de túlestem rajta és végül nem volt semmi jelentőssége. Most meg már érettségizem, aminek már tétje is van, utána egyetemen meg még rosszabb lesz. Addig örülj, ameddig csak év végi vizsgáid vannak. :)
2013. jún. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!