Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rendőrök szolgálat közben...

A rendőrök szolgálat közben mennyire figyelnek pl, egy körözött személyre?

Figyelt kérdés

Szóval, írok egy regényt, amiben egy tizennégy éves fiú, meg egy 16 éves lány megszökik otthonról. Arra lennék kíváncsi, hogy a rendőrségnek járörőzés közben feltünne-e hogyha két eltűnt gyerek sétálgat az utcán. Vagy hogy mennyire figyelnek járörözéskor a rendőrök a keresett személyekre? Tehát pl: ha mondjuk körözött személy vagyok, és leszállok Budapesten a 4-6 villamosról, mondjuk a Blaha L. téren, és az utca másik felén,( vagy mellettem) elmegy két rendőr.....Mennyi az esélye hogy felismernek, ha pl eltűnt gyerekként keresnek? Ha lehet kérem olyan válaszoljon aki tényleg tudja. ( Pl egy rendőrtiszt, bár lehet ezzel sokat kérek?)

Legyen szíves egy bennfentes adjon erről felvilágosítást.

Köszönöm.



2013. máj. 31. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Többszáz körözött személy van nem ismerhetik arcról mindegyiket képtelenség volna!Ha igazoltatnak bárkit azt megnézik a körözési listában.Ez így megy a világon mindenhol.Csak a legkeresetteb bűnözőket ismerhetik arcról.Pld ilyen volt Carlos a terrorista akit a fél világon ismertek a rendőrök de ha elmaszkírozta magát akkor már lehetetlen volt.
2013. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában leírás alapján keresik az embert, engem el is vittek mert illettek rám a hapsi jegyei, és az mentett meg engem hogy 3 évvel fiatalabb voltam

Tehát kabát táska, ruha kiegészítők alapján is már feltartóztatnak és lekérik az adataid a diszpécsertől

20/F

2013. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!