Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi felkészülés 8 hónap...

Érettségi felkészülés 8 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A célom a következő: legalább 80%-os töri közép, legalább ugyanilyen magyar (közép), és legalább egy 75%-os matek emelt. Föci ötös és angol emelt ötös megvan már, már csak ez a három hiányzik. Szerintetek ellehet ezeket érni, ha jövő év szeptemberétől nagyon belehúzok? Töriből, matekból, magyarból kb. világéletemben 4-es voltam, talán egy év volt amikor 3-ast súrolta az évvégi jegy.
2013. jún. 1. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A magyar és a történelem nem a tárgyi tudásodat méri. Azt most is megírhatnád. Arra nem is lehet edzeni. Vagy tudod vagy nem. Szimplán szövegértés, logikai gondolkodás. A matekra kell készülnöd sokat, de arra se hiszem, hogy 8 hónapot.
2013. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D egy (1) darab hónap alatt készültem fel az összes érettségire. Mindenem 80% felett volt. Érettségi egy vicc... de majd te is rájössz később :)
2013. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az 1 hónap az szép. De volt köztük kémia, biológia, fizika, matematika emelt? Mert mint említettem az alap tantárgyakat, bárki megtudja 80 fölé.
2013. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
emelt nem volt, fizika közép volt. De emellett az összes alaptantárgy (idegennel együtt). Tehát 5 alap, ha jól számolom, a kérdező 2 alap 1 emeltjével igen csak egyensúlyban van, ha nem felém dől a mérleg. Ezzel nem rivalizálni, csak biztatni akartam.
2013. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nos, én meg 2 napot tanultam az érettségire (egy nap nyelvtan tételek, egy nap irodalom tételek, a többire egy árva betűt se), és minden ötös lett (magyar 94, töri 80, matek 84)

és volt közte kémia emelt :) (ami 78 lett)

2013. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!