Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol alapfokú B1 nyelvvizsgár...

Angol alapfokú B1 nyelvvizsgára 1 hónap felkészülés?

Figyelt kérdés

A következő vizsgák ápr. 15-én lesznek, a diplomám megkapásához sürgősen kell egy alapfokú vizsga.

Középiskolában 6 évig tanultam (ötös voltam, bár nagyon sz@r tanárjaink voltak), egyetemen pedig angolról magyarra fordítottam, ezen kívül a neten szoktam angolul olvasgatni. Beszélni nem nagyon tudok, magyarról angolra elég lassan megy, az írott angolt megértem, a beszédet nagyjából.

Jelentkezzek? 17-éig kell. 1 hónap alatt egy alapfokúra át tudok nézni mindent egyedül? Időm az lesz rá.


2011. márc. 15. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess. Egy alapfokút - kis túlzással - az is megcsinálja, aki nem is tud angolul.
2011. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a kozep meg a felso is eleg szanalmas volt, ebbol kiindulva az alap.... 1 honap alatt egy zero tudasu embert is be lehet tanitani erre.
2011. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM LEHET

Egy hónap még egy sóhajtásra is kevés. Csak akkor lenne elég, ha már beszélnél három nyelvet közel anyanyelvi szinten és ez lenne a negyedik.

2013. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De lehet, elmentem és meglett.

Nyilván a nulláról nehezebb lett volna, de nekem csak ismételni kellett.

Talán a magnó volt a legnehezebb, de a fordításban minimális nyelvtan, a beszélgetésen meg kb. annyi, hogy ki a családom és - a témámhoz kapcsolódóan - hogyan lehet utazni, utaztam-e már repülőn.

Mondjuk ahogy emlékszem, a német középfokon is ilyesmit témát húztam és ott is ezeket kérdezték.

2013. jan. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!