Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolcon jó egyetemre járni?

Miskolcon jó egyetemre járni?

Figyelt kérdés

milyen a kolis élet?

mit csináltok a szabadidőtökben mármint akik oda járnak

minden érdekel

milyen a város?

milyen lehetőségek vannak?


2013. jún. 1. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
írjon már valaki ezek engem is érdekelnének:D
2013. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
reméljük írnak :)
2013. jún. 3. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos én miskolci vagyok. A kolis élet elég mozgalmas, szeretni fogod, felújítottak a kolik, ha az UniHotelba kerülsz az meg tényleg csúcs minőségű, szálloda jellegű. Egyetemváros klassz, egy helyben megtalálsz mindent, a konditermet, teniszpályát, uszodát, postát, boltot stb. Ha nem akarsz ki sem kell mozdulnod a kampusz területéről.

A város szép, a természeti környezete gyönyörű a Bükk felől pláne. Maga az egyetemváros Miskolc Tapolcának a szomszédságéban van ami egy kiemelt üdülőövezet. A belváros is nagyon szép. Soket fejlődött az elmúlt 10 évben. Hogy valami negatívat írjak sajnos sok a roma a városban..több mint más városokban. Ez nagyban rontja a városról kialakuló benyomásodat. De normális életvitellel nem lesz gondod ebből. Ergó ebből következik hogy valahol ezek a romák laknak is, na ezeken a helyeken nem kell előfordulni semmikor. De nyugi ilyen helyen nem lesz semmi dolgod.

Lehetőségekre nem tudom mikre gondolsz?

pl. korcsolyapálya..ilyesmi mert az van a városban szép nagy..vagy strand vagy fürdő..?? Kérdezz nyugodtan válaszolok.

2013. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy válaszoltál :)

ha minden jól megy akkor szeptembertől már ott kezdek, az érettségim már megvan most várom a júli 24.-et :)

2013. jún. 22. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!