Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Karate edzésre szeretnék...

Karate edzésre szeretnék járni Miskolcon, ha lehet belvároshoz közel. Legjobb lenne ha a centrum környékéről gyalog is megközelíthető lenne. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még Kickbox is érdekelne.
2013. ápr. 9. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:

nem sok lehetőséged van

egyik az mvsc pálya ott edz a thai box szakegyesület

a másik meg a metropol edzőterem közelében van egy küzdősport terem, ha mész a belvárosból a metropol felé ugyanazon az oldalon lesz és jiujitsu meg MMA felirat lesz az oldalán

ezt a kettőt tudom

de ezek sem karatét oktatnak

2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha választhatsz, akkor boxot szeretnél tanulni.


Nem érnél sokat a mai sportkaratéjokkal. Küzdősportnak is gyengék, csak az ízületeidet tennéd tönkre. És azt sem kell gondolni, hogy majd harcművészetet tanul az ember karate edzésen. Sajna ez van. Kickboxolás helyett pedig.. érdemes megtanulni valóban ütni. Tehát ökölvívás.

2013. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne a box is igazából, csak nemtudok helyet miskolcon ahová járhatnék. M1 fitnessbe néztem 2ezer/alkalom a személyi edzés...azt egy kicsit sokallom.MMA edzésre járok jelenleg, thai boxot + jiu jitsut tanulok. A karatét csak gyerekkkori nosztalgia képp gondoltam hogy eljárnék.
2013. ápr. 10. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor edzel te eleget..


Csak személyi edzés van?


Én megértem, ha drága, mert a jól oktatott ökölvívás eredményes, tehát el lehet kérni érte a pénzt.. De a helyzet az, azért is nagyon jó mert egy megfizethető edzés szokott lenni, még a fővárosban is. 5-6 ezer forintból már havonta sok edzésre le lehet menni általában.

2013. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van Miskolcon shito-ryu karate edzés!Nem is egy helyen!Valamint shotokna és hayashi ha shito-ryu is a bíróságnál!
2013. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!