Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha élelmiszer ellenőr akarok...

Ha élelmiszer ellenőr akarok lenni milyen végzettségek kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Idén végzek az általános iskolával és gondoltam hogy élelmiszer minőség ellenőrnek megyek de nem tudom hogy ahhoz milyen szakma kell? És azután elég egy főiskola vagy egyetem kell? és egyéb információk is érdekelnének esetleg tapasztalatok...

előre köszönöm a válaszokat :)



#egyetem #középiskola #szakma #főiskola #diploma #élelmiszer minőségellenőr
2013. jún. 2. 18:56
 1/1 anonim válasza:
szia! elelmiszer ellenor szeretnek en is lenni, en most gimibe jarok, faktvalaszas elott vagyok.Eloszor is faktnak olyan tantargyat valassz, amit az egyetemen az elelmiszermernoki szakon elfogadnak erettsegi kovetelmenynek pl.biosz, matek, fizika, kemia, foldrajz.Ezekbol kell majd valasztott targykent erettsegizned. Aztan pedig elelmiszer mernoki szakra kell tovabb menned :)
2014. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!