Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van feleltetni meg...

Mi értelme van feleltetni meg dolgozatokat íratni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó előtti hét, erre meg a tanárok ugyanúgy hajtanak minket, kiakadnak ha egyesre felelünk, mert mégis mit képzelünk hogy nem tanulunk. Ezen a héten még lesz pár tz, ma meg engem feleltetett a föci tanár, egyesre. Már mindenki elfáradt, eddig jó tanuló voltam de hétvégén beteg voltam, nem tudtam tanulni. Három hármasom lesz minimum három ötösöm a többi meg négyes, kilencedikben ez nem olyan rossz, miért kell még mindig hajtani? Már komolyan azon gondolkodom hogy kiveszem a 3 napomat, mert már nem bírom. Nektek is ilyenek a tanáraitok?

2013. jún. 3. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
az az értelme, hogy még tart a tanév, és a tanárok meghatározott kerettanterv szerint haladnak. nem értem, mit hisztizel? 2 hét múlva lesz egy csomó időd. MINDENRE.
2013. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Két atnárom is azt hiszi, hogy jövő héten!! fog velünk tz-t iratni. Azzal elfelejtettek számolni, hogy a fél osztály nem fog bemenni rá, simán elsüti a szülői igazolásait, aztán nincsen több óra, amin megirathatná. A kémiatanárom a legrendesebb. Ezen a héten sorba felelteti azokat az embereket, akiket valamiért nem bír, a legnehezebb középiskolai szerveskémia-anyagrészekből, hogy még utoljára jól megszívassa őket a az órai dumálásokért (tudni kell, hogy jövőre nem lesz kémiánk), és kéjes vigyorral írja be a ketteseket és egyeseket. Ezen a héten péntek-szombaton szépen elmegyek osztálykirándulásra, aztán a jövő hetet meg orvosi meg szülői igazolásokkal szépen kihagyom.
2013. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ezek a tanárok.. borzasztó, hogy végzik a munkájukat!!!!:D lázadjatok!


hát az milyen durva, hogy iskolába kell járni ilyenkor!! eszem megáll! nemhogy még dolgozat!:O

2013. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a héten vizsgáztunk angolból és németből, mellette a sok tz-t is megiratták. Akik meg bukásesélyesek voltak matekból, azoknak arra is kellett készülniük, mert az 1-es tz-ket újrairatatta velük =/
2013. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na már csak 1 hét :) Én azt megértem hogy ez a munkájuk, de most annak mégis mi az értelme hogy a tanár még az utolsó órán is leadja az anyagot, de nem kéri számon, csak majd szeptemberben. Addigra úgyis elfelejtsük...
2013. jún. 8. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
kommented alapján van még mit tanulnod, nem csoda, hogy tanítanak még most is :D
2013. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne örülj, már nem tanítanak:D
2013. jún. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!