Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3hetem van a szóbeli érettségi...

3hetem van a szóbeli érettségiig és kb. egy szót nem tudok. Mind a 100 tételt már nem fogom tudni megtanulni. Ti hogy készültetek fel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem olyan nehéz megtanulni napi 5-6 tételt, szerintem menni fog
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tudj mindegyikből egy keveset. egy nap nézz át 5öt és írj hozzá jegyzeteket, hogy kb tudd, miben mi van. persze nem kellenek részletes jegyzetek, csak kulcsszavak, tehát ne másod át az egészet. a lényeg h értsd meg a tételeket majd jöhetnek a kulcsszavak leírása. amúgy az már nagy dolog ha megvan mind a 100 tétel, mert itt egyetemen még azokat is vadászni kell. hidd el ha megvannak a tételek és már csak az a dolgod h leülj tanulni, az már nagy dolog. sok sikert :)
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
na ne viccelj már! 3 hét alatt egy több száz oldalas könyvet is meg lehet tanulni.
2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj még én sem tudok semmit :( mégcsak a németet tanulgattam eddig.
2013. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ne nevettess. 1 nap alatt 70 oldal simán megtanulható. szerintem 100 tétel, max 700 oldal. 10 nap alatt meglesz. Még marad is 1 heted ismételni.
2013. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hetem lesz az emelt után a magyarra és a törire. Ez 60 tétel, ebből 30 ki sincs dolgozva.
2013. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi én utolsó két nap tanúltam meg mindent XD

amúgy már maga a forrás elég ahhoz hogy legalább egy kettest összehozz

2013. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!