Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolc tényleg olyan rossz...

Miskolc tényleg olyan rossz lenne?

Figyelt kérdés

mindenki szidja, sokak szerint rossz az élet ott

sok a bűnözés, putris házak

van szép oldala? milyen a belváros?

képeket nem nagyon találok róla


2013. jún. 3. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:

rossz témába jelöltem meg

elnézést!

2013. jún. 3. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
én Miskolc mellett nőttem fel. maga a város gyönyörűen felújított, szép a sétálóutca, de tényleg mindenhol feketlik már. a gyerekkoromban is jellemző volt, de napjainkban egyenesen fertelmes (gondolj bele, hogy az egész országban ott a legnagyobb a "koncentráció". a nagyobb csomópontok félelmetesek (tiszai pályaudvar, búzatér, hősök tere), a kettes villamos vonala felfelé. szóval ja. para. viszont a borsodi emberekről el lehet mondani, hogy ott mindenki a barátod, ez kicsit hiányzik, hogy akármelyik szórakozóhelyre mentem be, hiába nem vagyok jó nő, mindenki egyből haverkodott, és ha másik alkalommal szembejött az utcán, világi cimboraként üdvözölt, legyen az fiú vagy lány, 20 éves, vagy 50 éves :D vissza már nem mennék, nem érezném magam biztonságban az esti órákban. vannak igényes részek, pl Tapolca, vagy a Martin-kertváros, Diósgyőr, ezek tűrhetőek, de már az Avas is egy nagy lepratelep, illetve Vasgyár, és sorolhatnám. sajnos mindent elleptek már. mindemellett nagyon magas a szegénység, éppenezért az emberek elkeseredettek = megnőtt az alkoholisták, hajléktalanok száma, a közhangulat. összegezve, ha nem muszáj, ne menj oda.
2013. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyetemre szeretnék oda járni

de ha lehet a várost magát kerülni fogom

begubózok az egyetemvárosba

2013. jún. 3. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemvárosból ki sem kell mozdulnod ott mindent megtalálsz amire szükséged van:)
2013. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van, egyetemváros nagyon klassz hely, ami sok szörnyűséget írtam, ne tartson vissza. szerethető az egész, csak aki nem ott nőtt fel, és akinek ez nem természetes állapot, annak ez furcsa, zavaró lehet.
2013. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy butaság amit gondolsz. Miskolcon élek, de 12 évet Bp-n voltam, ott sokkal rosszabb a helyzet. A város szép, sok kiemelt övezete van. Tény több a roma mint Dunántúlon. De hogy félni kell meg ilyenek ez egy baromság, már ne is haragudj. Minden városnak van rosszabb része, neccesebb negyede. Nyilván nem ott fogsz sétálgatni. De normál helyzetbe ez észre sem vehető, csak annyira mint máshol. Egyetemvárosból simán kimozdulhatsz, ki is fogsz tudom. Szegénység? Igen az átlag jövedelem alacsonyabb mint az országos átlag, de ez nem azt jelenti hogy itt nincs tele szombaton a belváros, vagy hogy szakadt emberek a kertkapuban kéregetnek, vagy hogy nincs nagy forgalom, nincsenek tele a plázák. Az egyetem meg kifejezetten jó, tök egyedi hogy egy nagy campuson van az egész komplexum..és igen barátságosak az emberek.
2013. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan szedted ezeket?

Nem gondolom hogy a googleban nem hoz találatot Miskolc kereső szóra, és nem találsz rengeteg képet.

Most hol élsz?

2013. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó, unokatestvérem már kocsival hozza-viszi a gyereket a gimnáziumba, mert a villamoson már vagy 4x ellopták a cuccait.
2013. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!