Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Károli pszichológiára valaki...

Károli pszichológiára valaki jelentkezett itt? Mennyi pontra számoltok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
404-438 között kb. holnaputáni szóbelin múlik minden... legjobb esetben sem kerülnék be államira ha a tavalyi pontokat nézzük :S. Neked?
2013. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos nekem sem lesz meg..:( az utolsó helyet szeretném nagyon, Károli szociológia és majd újra jelentkezem..
2013. jún. 4. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem, de sajnos nem sikerült annyira jól az érettségim. A pontok meg biztos nagyon magasak lesznek mert idén is nagyon népszerű a szak.. én személy szerint még annak is örültem volna ha fizetősre felvesznek, de sajnos kell még várnom egy évet minden bizonnyal. Megyek én is szociológiára aztán próbálok majd ott felvenni pszichológia tárgyakat.
2013. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hova jelentkeztél szociológiára?
2013. jún. 5. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Károlira szintén. :)
2013. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi lesz a ponthatár?:) Elég kevesen adták be ide csak 96 ember..:)
2013. jún. 5. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:

..hát nagyon nézegettem ma a statisztikákat és arra következtetek, hogy mivel idén jóval kevesebben jelentkeztek felsőoktatásba és elnézve, hogy Károlira ugye 96 jelentkeztek (60 a max felvehető) talán a múltkori 419 után lesz egy 30-40 mínusz, de ez csak egy reménykedő tipp. :)

De ha abból a 96 jelentkezőből mondjuk a felének 400 pont körüli lesz az átlaga akkor marad a tavalyihoz hasonló ponthatár. Igazából a ponthatárok meghúzása attól függ, hogy a jelentkezőknek mennyire magas vagy mennyire alacsonyak a pontjaik. A fizetős meg szerintem marad a 240 minimum pont.

2013. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
remélem én is, hogy lentebb megy:) hogy sikerült az érettségi?
2013. jún. 5. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudom ,hogy nem tőlem kérdezted, de azért leírom, az emelt töri szóbelim eléggé jól sikerült, remélem lentebb mennek a pontszámok.. :( Te miből emelteztél? Hogy ment?
2013. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én töriből emelteztem, de csak 70 % lett, ráadásul a felsőfokú nyelvvizsgám sem sikerült, szóval tuti, hogy a pszichológia nem lesz meg..Bízom a Károli szociológiában, de tuti újra kellesz emelteznem, meg megcsinálnom a nyelvvizsgát ha felvesznek ha nem...:)
2013. jún. 10. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!