Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember akit...

Létezik olyan ember akit felfüggesztettek érettségin? Egyáltalán mikor lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Érettségimet jegyzőkönyvbe jelentik és azzal fenyegetőznek hogy felfüggesztenek ,mert a szaktanár azt állítja hogy a dolgozatomban egy kis részt az internetről másoltam ki.Kinyomtatta az oldalt ahol a szöveg található.Igaz hogy ugyanaz a bekezdés ,de azért mert onnan tanultam. Ilyenkor felfüggeszthetnek? Mi fog törénni?
2013. jún. 4. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen, benne van a vizsgaszabályzatban. A bizottság meg fog hallgatni, mielőtt döntenek. Ajánlom, addig tanulj meg jó sok hasonló bekezdést szó szerint, hogy el tudd velük hitetni, hogy tényleg fejből ugyanúgy le tudod írni.
2013. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért kéne emlékeznem egy 1.5 hónappal írt részletre. De ezért felfüggesztenének? Mikor a dolgozat közben semmi nem történt.és csak azért mert egyezik az a szöveg vagyis az első bekezdés azért felfüggesztenek?
2013. jún. 4. 14:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy is ha nem is tudom idézni most komolyan ezért felfüggesztenének? Egy bekezdés miatt? Úgy hogy közben meg semmit nem vettek észre??
2013. jún. 4. 14:27
 4/16 anonim ***** válasza:
beszarás milyen tanárok vannak... "tanulj fiam, mert buta maradsz" erre megtanultad a fél internetet, és felfüggeszt. gratulálok neki. Ritka jó memória kell ahhoz hogy a wcről visszaérve le tudd azt írni.. Az meg ha ott másoltad ki a teremben, az a felügyelőtanárt is minősíti, szerintem szinte lehetetlen... Kis szerencsével nem lesz semmi bajod, de nagyon rá is lehet az ilyenre cseszni..
2013. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek közben észrevenni (és a vécében nincs is kamera). És ha nem veszik ott helyben észre, az nem azt jelenti, hogy onnantól törvényes volt az esetleges puskázás. Ha utólag veszi észre a javító tanár, köteles jelezni. Neked kell elhitetned velük, hogy képes vagy szó szerint visszaidézni szövegeket az internetről, ennél többet nem mondhatok.
2013. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jó és ők honnan fogják tudni, hogy én tényleg megtanultam anno? Ezért fognak felfüggeszteni mert a netről tanultam?

A szüleinek nem is mertem elmondani hogy mivel vádolnak meg.Nevetségesnek tartom az egészet.

A másik az ,hogy fel lehet úgy függeszteni valakit, hogy arról szabálytalanul veszik fel a jegyző.könyvet?. Mert a tanár szabálytalanul járt el.Ilyenkor mi van?.

2013. jún. 5. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre újabb érdekes részleteket tudunk meg. Miben szabálytalan a jegyzőkönyv? Miben járt el szabálytalanul a tanár? Ezekről eddig nem volt szó.
2013. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért csak most mondom,mert tegnap neki ültem a jogi részleteknek. Azt írja, hogy ha a szaktanár javítás közben észreveszi ,hogy valami szabálytalanság történt akkor azt a dolgozatra rá kell vezetnie.Tehát ra kell írnia. Nos ő ezt nem tette meg,ugyanúgy ki javította és nem tüntette fel sehol , hogy probléma lenne. A következő , hogy ezután az igazgatóval egyeztetni kell amit valószínűleg meg tett,ám az is ott áll hogy meg kell hallgatnia pl engem is és alá kell írni ami egyáltalán nem történt meg. Ilyenkor ha így akarnak felfüggeszteni én fordulhatok valamilyen felsőbb szervhez a jogtalan intézkedések miatt nem?
2013. jún. 5. 14:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad? Merthogy nem az igazgatónak kell meghallgatnia, hanem a bizottságnak, az elnök jelenlétében, az meg még odébb van, a bizottság meg sem alakult.
2013. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja az én meghallgatásom annyi volt, hogy elé (b*szta) a kinyomtatott internetes oldalt meg a dolgozatot, majd megkérdezte, hogy én tudtam, hogy ez lesz benne?Válaszomat meg sem várva , mivel egy másik diákkal is problémázott üvöltve távozott, hogy megy az igazgatóhoz. Majd csak ordibálást hallottam...Ennyi volt az én "kihallgatásom".
2013. jún. 5. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!