Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biztos jól működik az eduline-...

Biztos jól működik az eduline-os pontszám kalkulátor? Csak mert.

Figyelt kérdés
...2 éve csináltam meg az érettségit, de idén emeltezek angolból. Az írásbelim 48% lett, erre ugye jár a többletpont... Viszont beírtam a kalkulátorba azt is, hogy 37%-os lett az angol emeltem, és mégis ugyanannyi pontom lett, mint például egy 55%-os angol emelttel... Tehát tök mindegy, hány %-ot írok be, ugyanannyit dob ki... Most akkor ez hogy működik?
2013. jún. 4. 22:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha 20%-ot írok, akkor is ugyanannyi... Pedig az már alapból bukás lenne...
2013. jún. 4. 23:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és ugye be kell jelölnöm, hogy az angol a választott tárgyam, merthogy nyelvszakra megyek, oda meg követelmény az angol emelt. Viszont ha nem jelölöm meg, már 50 ponttal kevesebbet kapok. Na szóval mi a izé? =o
2013. jún. 4. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a kalkulátor egészen biztos, hogy teljesen szarul működik. Mindig fel is háborodok, hogy mégis hogy van pofájuk kirakni...


1. Anélkül, hogy szakot jelölnél meg, nem lehet pontot számítani, hiszen mindenhová más tárgyakat néznek.

2. 5-nél több érettségit be sem lehet jelölni.


A felvis kalkulátor jó. Meg a papír-toll-számológép. Az edulineos egy f.srakás.

2013. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként azért számol szarul, mert mindenhová a két legjobb érettségit nézi, akárhova is jelentkezel, és még az emeltért járó pontot is hozzáadja.

2013. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A felvit viszont nem értem... Kitöltöttem, de azt írja, nem felelek meg a szak követelményeinek... Most akkor néderlandisztikára nem elég az angol emelt? Kell még másból is emeltezni? Kezdek kétségbe esni.
2013. jún. 4. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg előveszel szépen egy papírt meg gy ceruzát és kiszámolod.
2013. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

angol (E) v. német (E) v. német nemzetiségi nyelv (E) v. német nemzetiségi nyelv és irodalom (E) és

angol v. francia v. latin nyelv v. magyar v. német v. olasz v. orosz v. spanyol v. történelem < ezek a követelmények a néderlandisztikára

2013. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!