Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi szóbelire készülésse...

Érettségi szóbelire készüléssel ki hogy áll? Ti mikor vizsgáztok? : )

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy van, hogy júni 17-18-19. És várhatóan 18.a délelőtt felelek.


Hát... Még info 6 tétel ami nem teljesen tanultam meg, töri napok óta 1 tételen ülök többi meg van. Magyarból még a nyelvtanokat nézegetem. Kb. ennyi van hátra. Meg közbe nézem a megfilmesített változatokat

2013. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én pont rá egy hétre. Egész jól állsz. Én igazából most kezdek el rendesen tanulni. Eddig azt csináltam, hogy kiemeltem a lényeget, lefordítottam amit kell nyelvből. Magyart csak olvasgatom, mert ott mit tanuljak? Többször átmegyek rajta aztán kész. Törinek a felét már úgy-ahogy tudom (kis érettségire már ugye kellett) most jön a többi és marad a nyelv. Azon nagyon sokat ülök majd, mert nem vagyok jó belőle. A választottam már tavaly megvolt.
2013. jún. 5. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

holnap töri emeltem lesz. Tételek készen vannak, még nagyon bennem van, hogy tanulni kéne de kedvem már nincsen hozzá.


12-én német emelt. Már nekikezdtem átnézni a témaköreit, meg péntektől konzultációk is lesznek a némettanárral, hogy gyakoroljunk egy kicsit.


A végére, 18-a csak a közép magyar maradt, nyelvtan tételek még hiányosak, de a magyar szerintem roppant egyszerű, abban az öt napban simán megtanulom :).


Választott tárgy info volt, és két éve megcsináltam már.

2013. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

holnap német emelt, arra felkészültem már, német célnyelvi civilizációból a 40 tételt megtanultam, magyarból a 40-ből tudok 20-at, plusz töriből még egyet se a 20-ból, de szerintem jól állok így is. A töri meglesz a héten, meg a magyar hét elején szerintem, aztán utána már csak ismétlek.

Nekünk 20-22. lesz a szóbeli. 20-án leszek, én fogok kezdeni, aminek nem igazán örülök :O

2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én holnap német emeltezem, még semmit sem készültem, ma átnézem a témákat - felsőfokú nyelvvizsgám van, folyékonyan beszélek, nem hiszem, hogy gondot fog okozni.

11-én töri emeltezem, amire már a 30 témakörből kb. 20-at betéve tudok, a többit még át kell néznem.

közép szóbelik nekem 19-21., nem tudom még, hogy én mikor leszek, de remélem, minél előbb:) magyarból és angolból fogok szóbelizni, mindkettő menni fog, jók lettek az írásbelik, szóval nem nagyon tudok rontani rajta.

2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!