Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból emeltezők, hány...

Matekból emeltezők, hány százalékos írásbelit csináltatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
2013. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez idén? :O
2013. jún. 5. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, idén. De szerintem annyira ne ess kétségbe, nálunk (a csoportban) 82% a második legjobb, a többi hetven meg hatvan valahány, pedig vagy 20an vagyunk. Szóval átlagban nem lettek túl jók, csak nekem valahogy jó napom volt :)
2013. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk átlagban 45-66 %-osak az eredmények.

Matek tagozatos vagy, vagy csak tényleg jó napod volt? :D

2013. jún. 5. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem láttam, hogy még kérdeztél azóta. Picit el voltam havazva a szóbelikkel.. De már legalább az emelteken túlvagyok :)

Nem vagyok matek szakos :D Faktra járok (ami az alapórásokhoz képest plusz két óra/hét), ez idén heti 6 órát jelent, tavaly heti 5 volt.

De ha ez vigasztal, ismerek matekszakosokat (azt hiszem heti 8 matekkal 7. osztály óta) és azt mondták "úgy tűnik alábecsültük az érettségit". Azt azért nem mondták, hogy nehéz volt, de legalább azt se, hogy könnyű :)

2013. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!