Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskazassal vadolnak utolag!...

Puskazassal vadolnak utolag! Van ez ellen valami torveny vagy akarmi?

Figyelt kérdés
az egyetemen az egyik matek tanar(nem is tanit,nem is ismerem) az alairas potlo zh-ra rairta az elegtelent arra hivatkozva,hogy kulso segitseget kaptam!!!mindezt abbol szurte le,hogy rajtam kivul meg 2 embernek ugyanaz az elojel hibaja van,hozza tennem,h kb 300 ember irta egyszerre ezt a zh-t.azt hozza kell tennem,h mindharman egy kulontanarhoz jartunk & egyutt is keszultunk a zh-ra.tehat a feladatmegoldas is ugyanaz.2-en egy teremben,a harmadik fel masik teremben irta..most komolyan legalis ez???megcsinalhatnak ilyet??

2013. jún. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2013. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ez nem szabályos.
2013. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha a másik személlyel, aki abban a teremben volt és azonos a hibája, nem ültetek közel.
2013. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
megteheti. egyetemen bármit megtehetnek, a professzorral nem kell,és nem is érdemes vitatkozni. majd a következő vizsga sikerül
2013. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egymas mellett ultunk.de nem volt ulesrend,szoval ezt sem vehetik 100%-ra!az a gond,h ha nem sikerul eselyes,h atraknak fizetosre!ezert kerdezem,h tudok-e valamit tenni,valami torveny vagy akarmi,ami ugymond megved..mert abszolut nem bizonyithato a vad & ha jol tudom neki kene bebizonyitania,h csaltam & nem nekem,h artatlan vagyok!
2013. jún. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!