Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki küldene nekem érettségi...

Valaki küldene nekem érettségi tételeket történelemből?

Figyelt kérdés
kérdés adott.
2013. jún. 5. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A töri tételek középszinten iskolánként eltérőek, emelt szinten pedig csak témakörök vannak, úgyhogy a válasz nem
2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem rád voltam kíváncsi. nyilván, ha meg lenne adva, hogy mely tételek kellenek leírtam volna. mivel nincs, ezért nekem csak úgy simán akármilyen történelem tételek kellenek attól, aki egy fokkal segítőkészebb nálad. csók
2013. jún. 5. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
nem az, hogy nem vagyok segítőkész, de ha én elküldöm az én tételeimet, amiket lediktált a tanár, abból lehet neked egy se kell
2013. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mint mondtam, nekem MINDEGY, hogy milyeneket kapok.
2013. jún. 5. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2013. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de szerintem nyilvánvaló volt, hogy ami az interneten fellelhető, már mind letöltöttem. de köszönöm még egyszer.
2013. jún. 5. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
minden iskolában más a tételsor, a tanárod nem diktálta le?
2013. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mint mondtam, nekem mindegy, hogy milyen tételeket kapok, de látom elég nehéz felfogni. nem érettségizek, az már pár éve megvolt, szimplán csak tételekre lett volna szükségem.
2013. jún. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!