Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hét alatt mekkora mennyisé...

Egy hét alatt mekkora mennyiségű tananyag tanulható? Ti mennyit tudtok?

Figyelt kérdés
Egy hetem van az államvizsgámig, 22 tételem van, egy tétel kb. 4-6 oldal. Szerintetek ezt meg lehet tanulni? Csütörtökön van az államvizsga! Sajnos sok vizsgám volt a vizsgaidőszakban és alig fog az agyam! Holnap fogok nekiállni. Köszönöm a választ :)

2013. jún. 5. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22 tételszer szorozva átlagosan öt oldallal, az nálam összesen... fú, hát egy nap alatt akarsz ennyit megtanulni? Nem értem.
2013. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést! Le van írva szerintem rendesen! 1 hetem van az államvizsgáig, azaz 7 nap! és van 22 tételem, ami átlagosan 5 oldal! Vagyis kb. 110 oldalam! Nem egy nap alatt! 7 nap alatt
2013. jún. 5. 21:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja hogy úgy. Bocsi, kicsit eltévedtem a naptárban. Azt hittem, kedd van, és most csütörtökre akarsz bevágni mindent. Na de izé. Már képben vagyok.

Hát, nem tudom... Én nem tudnék ennyit megtanulni, max odáig jutnék el, hogy nem néznék ufóként a tanárra egy-egy kérdésnél, mert bennem lenne, hogy hmmm, rémlik valami.

2013. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze olyanok a tételek, amiket 3 évig tanultam, szóval egyik sem ismeretlen! :)
2013. jún. 5. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Most akkor mit rinyálsz?:D mindjárt megválaszolod magadnak.:D ha azt mondom: MEGLEHET! Akkor megtanulod? :D
2013. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

110 oldalt egy hét alatt simán meg lehet tanulni, ha korábban már tanultad.

De mondjuk 3 év alatt már igazán felmérhetted volna a saját képességeid, ugyanis azért elég egyéni, hogy ki mennyit tud megtanulni mennyi idő alatt....

2013. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor minden nap meg kell tanulnod 16 tételt, de én inkább azt ajánlom, hogy minden nap tanulj meg 19 tételt, és az utolsó napot használd fel az ismétlésre!!!

talán tudtam segíteni

2013. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden nap 17 tételt??? Összesen 22 tételem van! Úristen!!!! Tényleg ennyire érthetetlen???
2013. jún. 6. 11:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés, hogy TI mennyit tudtok! Ez egy egyéni kérdés! Tisztában vagyok a képességeimmel! Valaki 5 oldalt tud, valaki meg 1200-at! azért tettem fel, hogy TI mennyit tudtok kb. egy hét alatt! De már látom, hogy kár volt! Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm!
2013. jún. 6. 11:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező ez most komoly?? Gondolhatod, hogy aki 16 tétellel válaszolt, az 16 oldalt akart írni, szimplán elütötte. Ez elég egyértelmű.
2013. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!