Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok erre a példára egy...

Tudnátok erre a példára egy kísérletet? (Magyarázzon egy olyan kísérletet, amely az enzim működéséhez szükséges optimális kémhatást és hőmérsékletet mutatja be. )

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Többet is, bár nem tudom, érettségin mi a követelmény. Kérdezd meg a biológia tanárodat, mondjon egy példát, mert én linkelhetem a biokémia gyakorlati jegyzetet, de az neked szerintem túl sok és bőven nem érdekes.

Egyébként ha "magyarázzon", akkor adnak egy random példát, nem? Pl. trispszin aktivitás mérés, ezt és ezt tapasztaltuk ilyen és ilyen körülmények között, meséljen. Ehhez az elmélet kell, hogy mi az optimum és esetleg ha ismerős az adott enzim, neki konkrétan mi (vagy a leírtak alapján mi lehet).

Mondjuk ez tipp, rég érettségiztem. De addig, hogy elborzasszalak az említett jegyzettel:

[link]

Szóval inkább kérdezősködj a tanárodnál, biztosan nem fog leszidni.

2013. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon hasznos volt, köszönöm szépen. :D
2013. jún. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!