Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Orgazmus után hány óra kell...

Orgazmus után hány óra kell ahhoz hogy a tesztoszteronszint visszaálljon a megfelelő állapotba amely szükséges a súlyzós-edzéshez?

Figyelt kérdés

Lehet egyénenként változó, de úgy átlagban kb mennyi idő kell ehhez?

Komolyan kérdem :D

Fontos lenne!


19F



2012. okt. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyből is edzhetsz, ezen semmi nem múlik.:)
2012. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

látom te elég komolyan értesz ehhez a témához ebben a topicban szal hiszek neked :D


De ha van vki aki ugyanígy vagy máshogy látja írjon.

2012. okt. 25. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ nem tudom, de itt ( [link]

azt olvastam, hogy edzés előtt jobb nem elélvezni, sőt, javasolt "felhalmozni" a motyót odabent egy bizonyos napra (mondjuk a legkeményebb edzés, verseny stb.)hogy a lehető legnagyobb erővel és agresszivitással állj neki.

Edzés (meg kaja) után egy órával kell elélvezni.

De ez csak egy elmélet szerintem, nem kell ezt túlbonyolítani asszem. Én nem vagyok profi és örülök, ha összejön a szex, nemhogy halogassam...:D

2012. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, hogy tök mindegy, nem ezen múlnak a dolgok és nehogy már valaki mindig edzés előtt szexeljen, gondolom ez nem rendszeres. Ha meg nem az, akkor tök mindegy.
2012. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennyi én mindig edzés előtt űrítek de szerintem még jó is ígyis néha eléggé eldurran az agyam..:D
2012. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

láttam már pár dok filmet a témáról,és nagyjából mindig ugyanaz a mérési eredmény jött ki.

orgazmus után 2-3 órával visszaáll az eredeti szint,4 órával utána meg 15-20%ot emelkedik.

szóval kúrás után a legcélszerűbb pl részt venni egy boxmeccsen.

edzésnél mindegy,főleg,hogy a testépítés nem is igazán állóképességi sport,az igazi különbség-a 15-20%os emelkedés-meg ennél jön ki elsősorban.

verseny,tét előtt van/lehet némi szerepe.

2012. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*szóval kúrás után kb 4 órával a legcélszerűbb pl részt venni egy boxmeccsen.
2012. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jah szal olyan 2 órát várni kell de ha nem várok annyit az sem baj, értem.


Amúgy az a veszély nem áll fenn hogy mostanában szexeljek :D Én a matyizásra gondoltam, ugyanis a csajozás nem megy a legjobban :/ de pont ezért vágyom arra a bizonyos (legalább) 80 kiló tömör izomra, és mindent beleadok

2012. okt. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!