Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek szóbelin lehet függvényt...

Matek szóbelin lehet függvénytáblázatot használni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem sikerült az írásbeli? :s

Amúgy egy matek szóbelit hogy kell elképzelni, kaptál tételeket? Mik vannak benne?

2013. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emelten is van szóbeli, nem kell a legrosszabbra gondolni.
2013. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet. Én is most fogok szóbelizni emelten :)
2013. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam emelten csak valami képlettárat vagy mi az istent lehet használni, de nem akarok hülyeséget mondani.. Sok sikert nektek, én nem mertem bevállalni a végén az emeltet, pedig jó vagyok viszonylag matekból, de nagyon nehéznek tűnt..
2013. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nekem sem sikerült az írásbeli 17% os lett :S akkor használhattuk a függvénytáblát amikor papírra kidolgoztuk a tételt és amikor elmondtuk akkor mutattam is hogy mikor mit használtam. Nem kell a legrosszabbra gondolni. Ott is húzol tételt van rajta 5-6 kérdés amit kidolgozol megoldod elmondod hogyan csináltad meg, mit használtál a hozzá tartozó definíciót is elmondhatod és ennyi. Nem olyan bonyolult csak sz@r, hogy még ezzel is foglalkoznia kell az embernek.
2013. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17 pontom lett.. xD

De tök aranyosak hogy szóbeli előtt két héttel elém tolnak 54. kérdést hogy tanuljam meg szóbelire matekból. Így sem elég az a 120 tétel amit eddig tanulni kellett...

2013. jún. 6. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
korábbi válaszadónak írom, hogy emelten nem lehet :)
2013. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Amúgy igen, nem valami kellemes, hogy annyi tantárgy van még mellette, én még a 100 tételemmel sem boldogulok.. Viszont ha úgy nézzük, az se lett volna jobb, ha évközbe nyomják elétek, hogy na tanuljátok meg, bár az osztály többségének nem lesz rá szüksége. Szóval egy részről hülyeség, más részről mikor máskor adnák oda a kérdéseket?! :(
2013. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!