Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában engedélyezik a...

Középiskolában engedélyezik a tetoválást?

Figyelt kérdés
szakközépbe járok és szeretnék tetoválást a kézfejemre nagyon szeretném de nem tudom hogy engedélyezik-e. a saját véleményem az hogy nem az ember dolga az hogy mi van saját magán?!

2013. jún. 6. 21:04
 1/4 hunbula ***** válasza:
Én gimnazista koromban csináltattam anno az elsőt, nagyon nem érdekelt senkit, mondjuk a bokám felett van, szóval annyira nincs is szem előtt. Másoknak volt csuklón, nyakon, egyéb random helyeken, az is oké volt.
2013. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem de viszont a muter telefonált a suliba és azt mondta az igazgató most még lehet de jövőre egyházi lesz az iskola azaz nem lesz engedélyezett...de kérem szépen... aki abba a suliba van és van tetkója akkor azt kirúgják?!
2013. jún. 7. 22:46
 3/4 SzilKa ***** válasza:
Olyan helyre keszittess tetovalast, ami konnyen elrejtheto. Kezfej tetkot nagyon nem ajanlom, nalunk otthon meg nagy gondokat okoz kesobb a munkakeresesnel sajnos. Meg itt Svajcban, ahol jelenleg tetovalok, meg itt se jutnak be sokan az ahitott munkahelyre ilyenek miatt, pedig aztan itt mindenki varrat esz nelkul, fiatalok es idosek egyarant.
2013. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát lehetni lehet, csak nálunk mondjuk a tetováltakat nem engedik fellépni semmilyen sulis programban :/ meg később majd nem engednek a vendéglátóiparban dolgozni...:/ csuklóra tetováltatnék inkább, ott egy vastagabb karkötővel el lehet rejteni :)
2013. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!